poniedziałek, 10 października 2011

jabłka jabłka jabłka.


                                         
                                    .jabłka jabłka jabłka.
Sobota- zajęcia i jaaaaaaabłka. Niedziela- zajęcia i jaaaaabłka.


sobota, 30 lipca 2011

Miała być niesamowita zabawa, a jest samotne picie wina. Odnawiam starą przyjaźń. ah ah!




wtorek, 12 lipca 2011

zenithowe cz1

Oczy nie dają mi spokoju.
ropa-swędzi-ropa-swędzi.... i tak w koło.
odkopałam ostatnio zenita, jakież było moje zdziwienie iż na jednym ze zdjeć jest  uwieczniony  mój żółty kwiatek od mężczyzny mego. /kwiatek oczywiście dalej żyje, ale ni pamiętam żeby mu robiła zdjęcie/


piątek, 1 lipca 2011

Anity sesja

Jakaś sesja chyba sprzed miesiąca, upał niemiłosierny wtedy był :) aż chce sie słońca!







czwartek, 30 czerwca 2011

Krokusy II - Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

Z głębokiej szuflady, z początków tegorocznej wiosny :)










Krokusy wyskakują z ziemi
jak wiolinowe nuty,
a panny się chylą nad niemi
i z nut układają bukiet.

poniedziałek, 27 czerwca 2011

było tak pięknie.

fajno było ale się skończyło :)








czwartek, 9 czerwca 2011

opuszczony szpital 'stalownik' Bielsko Biała










Ostatnio po rozmowie z A. stwierdziłyśmy że strasznie smutne  i niedowartościowane muszą być takie kobiety jak Ona. Dobrze czasem poplotkować z Nią. Tym bardziej że nie sądziłam iż może mi być ona taka bliska.

piątek, 27 maja 2011

Czesław Śpiewa Solo Act

Zastanawiam się dlaczego nie wysłali Czesia na Eurowizję?










wtorek, 24 maja 2011

Written In The Stars

czas naświatlania 1421 sekund 
 czas naświetlania 1415
 czas naświetlania  1716 sekund
 czas naświetlania 1740 sekund




A na deser :