sobota, 30 lipca 2011

Miała być niesamowita zabawa, a jest samotne picie wina. Odnawiam starą przyjaźń. ah ah!




2 komentarze:

Anonimowy pisze...

The second pic is incredible.
I love it!

Maliniasta pisze...

nice to hear it :)